~

V hĺbkach ľudskej duše je zásobáreň odvahy. Vždy prístupná, čakajúca na to, že ju objavíme.

~

Pema Chödrön

Ako na imunitu?

Chcete pred zimou podporiť svoj imunitný systém? Doprajte si aspoň raz za mesiac pravidelnú manuálnu lymfodrenáž celého tela, ktorá povzbudí lymfatický systém. Pozor! Nezamieňajte techniku vykonávanú manuálne skutočnými profesionálmi za strojovú lymfodrenáž.

Okrem aktivácie imunity dokáže vysoko odborne vykonaná manuálna masáž podporiť metabolizmus aj detoxikáciu organizmu, zmierniť prejavy celulitídy, účinne odstrániť opuchy dolných a horných končatín. Pomáha pri bolestiach hlavy aj migrénach, odstráni svalovú únavu po záťaži, rýchlo zregeneruje organizmus a spomaľuje procesy starnutia. Na Klinike Terra Medica v Bratislave sa môžete objednať na manuálnu lymfodrenáž celého tela, manuálnu lymfodrenáž tváre, alebo ich kombináciu. Masáž už len svojou technikou zbaví telo napätia a uvoľní nielen tkanivá, ale aj psychiku. Vykonáva sa miernymi, pomalými, ale zato veľmi presne definovanými ťahmi a hmatmi. Jemný tlak na povrchu tela zaručuje okrem zdravotných benefitov aj dokonalý relax a uvoľnenie.

Manuálna lymfodrenáž podporí imunitu, metabolizmus aj detoxikáciu.

  • Zázvor ako liek a korenie

    Zázvor (tiež ďumbier) je rastlina ázijského pôvodu s všestranným využitím, tak v kuchyni ako aj v medicíne. Po stovky rokov sa používa v tradičnej čínskej medicíne, indickej ajurvéde ako aj v iných tradičných systémoch liečby najmä v Ázii, Oceánii a Afrike.

~

Zlý deň pre tvoje ego je veľkým dňom pre tvoju dušu.

~

Jillian Michaels

Prečo si vybrať Terra Medicu

Už od roku 2009 presadzujeme na Slovensku celostný prístup k zdraviu. Človeka vnímame ako celok, v ktorom sa spájajú vplyvy z vonkajšieho prostredia s vnútorným svetom každého z nás.  K našim klientom pristupujeme individuálne, ponúkame im terapiu "šitú na mieru" na prírodnej báze, bez chémie a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, aby dosiahli stav dokonalej harmónie tela a duše.

Rýchla objednávka

captcha
Znovu načítať

Na prvú navštevu sa môžete objednať osobne, telefonicky alebo objednávkovým formulárom. Termín prvej návštevy Vám oznámime najneskôr do 24 hodín. Prvá návšteva je pre Váš ďalší kontakt s nami najdôležitejšia. Podrobnosti nájdete v sekcii "Objednajte sa".

TERRA MEDICA, Kopčianska 16, 851 01 Bratislava, Slovensko
Recepcia: +421 / 2 / 68 230 711, e-mail: info@terramedica.sk

© 2014, TERRA MEDICA. WEB DESIGN BY LEMONLAB