~

V hĺbkach ľudskej duše je zásobáreň odvahy. Vždy prístupná, čakajúca na to, že ju objavíme.

~

Pema Chödrön

Mária Kurucová

riaditeľka kliniky

Koordinuje a riadi všetky materiálne, finančné a technické zdroje kliniky. Vedie rokovania s kľúčovými obchodnými partnermi, vypracováva strednodobé a dlhodobé plány. V neposlednom rade riadi finančné hospodárenie a zabezpečuje bezproblémový chod celej kliniky.

Martin Martinec

terapeut tradičnej čínskej medicíny a výživový poradca

Na klinike sa špecializuje na podrobnú diagnostiku podľa tradičnej čínskej medicíny, fytoterapiu, stimuláciu akupunktúrnych bodov, tradičnú čínsku dietetiku a omladzovacie techniky tváre. Bylinné odvary na mieru a špeciálne masážne techniky sú aj za úspechmi jeho terapií proti celulitíde.

Eva Džubáková

Asistentka riaditeľky 

Na klinike zabezpečuje prvý kontakt klientov s naším zariadením, uvádza ich pri prvej návšteve a poskytuje informácie. Vďaka výnimočným organizačným schopnostiam s prehľadom zvláda aj náročné nepredvídateľné situácie a chráni tak chod kliniky a terapii pred nežiaducim zhonom.

Patrik Žingor

masér,terapeut Image Medicine a lektor systému Čung Juan čchi-kung

Špecialista kliniky, excelentne vykonáva nielen klasickú masáž, Tuina masáž, shiatsu ale aj bankovanie, ajurvédsku abhyangu, vynikajúcu manuálnu lymfodrenáž, indickú antistresovú masáž hlavy a šije, učí cvičenie Päť tibeťanov a je oprávnený viesť kurzy 1. stupňa ČUNG JUAN ČCHI KUNG.

Dana Haščáková

kouč

Okrem toho, že sa podieľa na riadení kliniky, kde sa venuje predovšetkým vedeniu terapeutov a marketingovým aktivitám a je odborným zástupcom pre masáže a kozmetiku, poskytuje aj Koučovanie životnej zmeny uceleného konceptu NeuroLeadership. 

Ružena Novotová

Etikoterapeutka

Na klinike pracuje ako etikoterapeutka. Je absolventkou Homeopatickej fakulty s klinikou v Brne, v rámci ktorej prešla aj etikoterapeutickým výcvikom. Homeopatii sa aktívne venuje od roku 2002. Je profesným členom Slovenskej homeopatickej komory. Vo februári 2009 si otvorila súkromnú prax. Každoročne sa zúčastňuje odborných homeopatických seminárov konaných Homeopatickou fakultou v Brne, Slovenskou akadémiou klasickej homeopatie a Slovenskou lekárskou homeopatickou spoločnosťou. 

~

Zlý deň pre tvoje ego je veľkým dňom pre tvoju dušu.

~

Jillian Michaels

Prečo si vybrať Terra Medicu

Už od roku 2009 presadzujeme na Slovensku celostný prístup k zdraviu. Človeka vnímame ako celok, v ktorom sa spájajú vplyvy z vonkajšieho prostredia s vnútorným svetom každého z nás.  K našim klientom pristupujeme individuálne, ponúkame im terapiu "šitú na mieru" na prírodnej báze, bez chémie a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, aby dosiahli stav dokonalej harmónie tela a duše.

Rýchla objednávka

captcha
Znovu načítať

Na prvú navštevu sa môžete objednať osobne, telefonicky alebo objednávkovým formulárom. Termín prvej návštevy Vám oznámime najneskôr do 24 hodín. Prvá návšteva je pre Váš ďalší kontakt s nami najdôležitejšia. Podrobnosti nájdete v sekcii "Objednajte sa".

TERRA MEDICA, Kopčianska 16, 851 01 Bratislava, Slovensko
Recepcia: +421 / 2 / 68 230 711, e-mail: info@terramedica.sk

© 2014, TERRA MEDICA. WEB DESIGN BY LEMONLAB