~

Ľudská myseľ obohatená o novú myšlienku sa nikdy nevráti do svojej pôvodnej dimenzie.

~

O. W. Holmes

Antinikotínová terapia

Antinikotínová terapia v sebe spája výdobytky najmodernejšej vedy reprezentujúcej prístroj BICOM OPTIMA, ktorý pracuje na princípe biorezonančnej korekcie organizmu a odstraňovaní fyzickej závislosti na nikotíne s tradičnou čínskou medicínou. Kombinácia oboch techník a prístupov zabezpečí terapiu presne cielenú na požiadavky a zdravotný stav pacienta s dôrazom na efektivitu pri odvykaní a podporu psychických a imunitných procesov pre dlhodobé udržanie fajčiarskej abstinencie.

Priebeh terapie u nikotínovej závislosti je zložený z dvoch vzájomne nadväzujúcich krokov:

terapeutické sedenie:

  • Úvodné lekárske vyšetrenie
  • Vyšetrenie prístrojom BICOM OPTIMA
  • Základná terapia na odstránenie fyzickej závislosti od nikotínu, dechtov a produktov spaľovania pri fajčení, detoxikácia organizmu od produktov metabolizmu spôsobených nikotínovou záťažou.

terapeutické sedenie:

  • Vyšetrenie a podporná terapia cielená na potlačenie psychickej závislosti na cigarete vznikajúcej vplyvom náročného životného štýlu a stresu, komplikovaných rodinných i pracovných vzťahov i zažitých stereotypov (napr. cigareta k rannej káve, stres v práci či v domácnosti).
  • Stabilizácia vnútorných regulačných mechanizmov akupunktúrou a princípmi tradičnej čínskej medicíny, príprava špecifických prípravkov pre pacienta a podpora psychických i imunitných rezerv organizmu čínskymi liečivými bylinami na zabezpečenie dlhodobej abstinencie od nikotínu.

Pomocou prístroja BICOM OPTIMA je do tela vysielaný zrkadlovito obrátený frekvenčný vzorec nikotínu a dechtov, počas ktorého dochádza k postupnej a riadenej eliminácii a detoxikácii organizmu od týchto toxických záťaží. Súbežne s touto eliminačnou terapiou sú druhým kanálom vysielané nízkofrekvenčné signály pôsobiace na mozgové riadiace centrá a špecifické podporné programy na psychickú stabilizáciu pacienta, ktoré zabezpečia odstránenie abstinenčných príznakov a chuti na cigaretu.

Celý proces v centre trvá asi hodinu a pol. Po eliminačnej liečbe je nevyhnutné na niekoľko dní zvýšiť množstvo tekutín v pitnom režime. Len tak môžu detoxikačné funkcie organizmu spoľahlivo fungovať. Počas antinikotínovej terapie sa zároveň pripraví individuálne pre každého pacienta špecifický liek a v prípade potreby aj prípravok podľa tradičnej čínskej medicíny.

Druhé terapeutické sedenie zabezpečí komfort pacienta po detoxikácii a upevní vôľové vlastnosti klienta s cieľom potlačiť psychické prejavy náhleho odstránenia nikotínu z tela. Tieto príznaky zažil asi každý fajčiar, ktorý sa pokúšal prestať fajčiť (chuť na cigaretu, únava, nepokoj, poruchy koncentrácie, mierne zvýšenie hmotnosti atď).

Pacientovi poskytujeme zároveň bezplatné poradenstvo pri riešení jeho ďalších zdravotných problémov a prednostné vyšetrenie spojené s diagnostikou orgánov a orgánových systémov prístrojom BICOM OPTIMA.

  • Úspešnejší a šťastnejší?

    Prečo nie? A začnite hneď. Klinika Terra Medica v Bratislave od novembra 2013 poskytuje Results koučovacie služby uceleného konceptu NeuroLeadership. Metóda naučí klienta dosiahnuť vopred stanovené ciele a v konečnom dôsledku mu umožní život podľa vlastných predstáv.

~

Zlý deň pre tvoje ego je veľkým dňom pre tvoju dušu.

~

Jillian Michaels

Prečo si vybrať Terra Medicu

Už od roku 2009 presadzujeme na Slovensku holistický prístup ku zdraviu. Náš skúsený terapeutický tím vníma človeka ako celok, v ktorom sa spájajú vplyvy z vonkajšieho prostredia s vnútorným svetom každého z nás. K našim klientom pristupujeme individuálne, ponúkame im liečenie "šité na mieru". Cieľom je dosiahnuť stav dokonalej harmónie tela a duše na prírodnej báze, bez chémie a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Rýchla objednávka

captcha
Znovu načítať

Objednať sa na prvú navštevu na klinike Terra Medica môžete osobne, telefonicky alebo objednávkovým formulárom. Termín na prvú návštevu Vám oznámime najneskôr do 24 hodín. Prvá návšteva je pre Váš ďalší kontakt s klinikou najdôležitejšia. Podrobnosti nájdete v sekcii "Objednajte sa".

TERRA MEDICA, Kopčianska 16, 851 01 Bratislava, Slovensko
Recepcia: +421 / 2 / 68 230 711, e-mail: info@terramedica.sk

© 2014, TERRA MEDICA. WEB DESIGN BY LEMONLAB