~

Pozerajte sa na človeka tak, akoby ste sa dívali na západ slnka lebo na pohorie... asi by ste nepovedali, že západ slnka by mal byť purpurovejší a hory by mali byť uprostred vyššie. Len by ste s údivom zízali.

~

Joseph Zinker

Biorezonancia

Biorezonančná diagnostika organizmu je rýchla, absolútne bezpečná a bezbolestná metóda, ktorá slúži na diagnostiku a liečbu chorôb v počiatočnom, medicínsky nezistiteľnom štádiu ochorenia. Účinná je ale i v prípadoch naplno rozvinutých ochorení, kedy je autoregulačný systém organizmu závažne porušený.

Ľudské telo vysiela rôzne elektromagnetické vlny, pričom bunky rôznych tkanív a orgánov majú svoje špecifické vlnenia. Vlnenie u zdravého človeka má inú štruktúru ako u človeka chorého, ktoré je ovplyvnené prítomnosťou baktérií, plesní, vírusov, ťažkých kovov a iných toxínov v organizme. Pokiaľ telo ovplyvňujú rušivé substancie, je vystavené choroboplodným zárodkom či dlhodobému stresu, môže dôjsť k poruche metabolizmu vnútri bunky a komunikácie medzi bunkami, čo sa prejavuje rôznymi poruchami duševného stavu, poklesu výkonnosti, chronickej únavy a neskôr tiež poškodeniami vnútorných orgánov a organickými zmenami s príslušnými symptómami.

Každá choroba je vyvolaná poruchou informácie na vnútrobunkovej úrovni čo vyústi do zmeny jej elektromagnetického vlnenia.

Čo liečime pomocou Biorezonančnej diagnostiky organizmu?

Terapia prístrojom BICOM OPTIMA je vysoko efektívna najmä u alergií, prístroj je schopný pripraviť špecifický desenzibilizačný liek presne na mieru pacienta, ďalej u akútnych infekčných ochorení, u akútnych a chronických zápaloch tráviaceho systému, u reumatických, kĺbových a vertebrogénnych ochorení, pri eliminácii závislosti na nikotíne, alkohole a jedle, u gynekologických ochorení ako je bolestivá menštruácia, hormonálna nerovnováha, funkčná sterilita, či zápaly. Účinná je rovnako pri poruchách imunitného systému rôzneho druhu, bolestiach hlavy a migrénach, hubových a plesňových ochoreniach, všetkých typoch bolesti, pri ekzémoch a rôznych typoch dermatitíd. Urýchľuje hojenie rán, preležanín, pre a postoperačných stavov. Hodí sa po športových úrazoch. Liečbu môžu bez rizika podstúpiť aj deti.

Diagnostické metódy Biorezonančnej diagnostiky

Na diagnostiku a tiež liečbu chorôb využívame špičkový prístroj poslednej generácie BICOM OPTIMA, pracujúci na princípe merania elektromagnetického vlnenia, ktorého zvýšenie alebo zníženie súvisí s poruchou činnosti príslušných orgánov ľudského tela. Testom, teda biorezonančným meraním, zisťujeme funkčnosť orgánov, prítomnosť akútneho zápalu, či degeneratívneho procesu v orgáne a príčinu ochorenia, prítomnosť baktérií, vírusov, plesní, alergických a toxických látok v tele. Dozviete sa, ktoré orgány sú oslabené skôr, ako to zistí klasická medicína.

Metódy liečby Biorezonančnej diagnostiky organizmu

Prístroj BICOM OPTIMA odhalí rušiace vlnenie buniek a orgánov, upraví ho ako harmonické a posilnené vracia späť do organizmu. Po zistení presného pôvodcu ochorenia, či už ide o baktérie, vírusy, plesne alebo alergény začne postupná a riadená fáza eliminácie príčin ochorenia. Pritom dochádza k harmonizácii celého tela, k zásadnej úprave regulačných mechanizmov, vysoko účinnej detoxikácii organizmu a stimulácii imunitného stavu. Výsledkom je zlepšenie stavu pacienta často aj tam, kde bola doterajšia liečba neúspešná.

  • Zahrievacie kolo

    Dajte si pečenú kačku a zapite ju medovinou. Vraj to nie je zdravé? Na jeseň áno! Potrebujete sa zahriať? Nie je jedno, či si do čaju pridáte čili alebo med. Najmä, ak máte problémy s imunitou a trápi vás suchý kašeľ. „Tradičná čínska medicína odporúča v jeseni posilniť pľúca a tým celý imunitný systém. Vyhýbajte sa ostrým koreninám. Karí, čili, čierne a biele korenie či štipľavá paprika vplývajú priamo na pľúca, vysušia ich a prehrejú. Tak vznikajú ťažkosti ako suchý kašeľ, bolesti hrdla či suchý nos,“ vysvetľuje odborník na tradičnú čínsku medicínu Martin Martinec.

~

Zlý deň pre tvoje ego je veľkým dňom pre tvoju dušu.

~

Jillian Michaels

Prečo si vybrať Terra Medicu

Už od roku 2009 presadzujeme na Slovensku holistický prístup ku zdraviu. Náš skúsený terapeutický tím vníma človeka ako celok, v ktorom sa spájajú vplyvy z vonkajšieho prostredia s vnútorným svetom každého z nás. K našim klientom pristupujeme individuálne, ponúkame im liečenie "šité na mieru". Cieľom je dosiahnuť stav dokonalej harmónie tela a duše na prírodnej báze, bez chémie a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Rýchla objednávka

captcha
Znovu načítať

Objednať sa na prvú navštevu na klinike Terra Medica môžete osobne, telefonicky alebo objednávkovým formulárom. Termín na prvú návštevu Vám oznámime najneskôr do 24 hodín. Prvá návšteva je pre Váš ďalší kontakt s klinikou najdôležitejšia. Podrobnosti nájdete v sekcii "Objednajte sa".

TERRA MEDICA, Kopčianska 16, 851 01 Bratislava, Slovensko
Recepcia: +421 / 2 / 68 230 711, e-mail: info@terramedica.sk

© 2014, TERRA MEDICA. WEB DESIGN BY LEMONLAB