~

Pozerajte sa na človeka tak, akoby ste sa dívali na západ slnka lebo na pohorie... asi by ste nepovedali, že západ slnka by mal byť purpurovejší a hory by mali byť uprostred vyššie. Len by ste s údivom zízali.

~

Joseph Zinker

Omladzovanie tváre

Omladzovanie tváre nie je najnovším výstrelkom módy ani novinkou na trhu. V skutočnosti sa v Číne praktikuje už po tisícročia. Ako funguje? Ide o stimuláciu špeciálnych bodov na tvári pomocou intradermálnych ihiel, ktoré zlepšia svalový tonus, pružnosť pokožky a eliminujú vrásky. Okrem toho zmierňujú ochabnutosť podbradku a opuchy tváre tým, že zrýchľujú metabolizmus a výrazne podporujú okysličenie pokožky. Žiaducim výsledkom je farebné zjednotenie pleti a stiahnutie pórov. Keďže sa pri tejto metóde napichávajú strategické miesta, uvoľňuje sa tým prirodzený tok telesnej energie a klient sa cíti ako znovuzrodený a celkovo v dobrej kondícii. Omladzovanie tváre je výbornou alternatívou medicínskych a chemických procedúr a veľmi účinne dokáže spomaliť procesy starnutia.

Ako to funguje?

Počet ošetrení je individuálny. Závisí od celkového zdravotného stavu, veku, rozsahu a hĺbky vrások. Zlepšenie je evidentné po prvom ošetrení, avšak výrazná zmena je viditeľná až po viacerých procedúrach. Je len na klientovi, či sa rozhodne pre kratší program, ktorý spravidla zahŕňa sériu šiestich ošetrení, alebo nás bude navštevovať pravidelne počas celého roka. Jedno ošetrenie trvá minimálne 90 minút. Predchádza mu hodinové vstupné diagnostické vyšetrenie, ktoré vylúči akékoľvek zdravotné kontraindikácie.

Bolí to?

Špeciálne intradermálne ihly, ktoré sa pri omladzovacích technikách tváre používajú, sú veľmi tenké, a preto klient vpichnutie cíti len nepatrne. Vzhľadom na to je celá procedúra skôr relaxačná ako bolestivá.

Kedy začať s omladzovaním tváre?

S omladzovaním tváre je ideálne začať už okolo tridsiateho roku života, kedy sa objavia mimické vrásky, či prvé nenápadné známky ochabnutia pleti. Podstúpiť ho však môžu všetci záujemcovia, bez ohľadu na vek a pohlavie.

  • Koniec jesennej melanchólie?

    Máte pocit, že vám s ubúdajúcim slnečným svetlom klesá hladina energie? Pomôcť vám môžu alternatívne formy psychoterapie.

    Pocity únavy môžu byť spôsobené nezdravou výživou, nedostatkom pohybu a spánku, ale to, čo mnohých z nás najviac unavuje, je naša psychika. Keď sme preťažení negatívnymi myšlienkami, v duchu sa stále sťažujeme na to, čo sa okolo nás deje, a na ľudí, s ktorými prichádzame do styku, cítime sa automaticky viac unavení.

~

Zlý deň pre tvoje ego je veľkým dňom pre tvoju dušu.

~

Jillian Michaels

Prečo si vybrať Terra Medicu

Už od roku 2009 presadzujeme na Slovensku celostný prístup k zdraviu. Človeka vnímame ako celok, v ktorom sa spájajú vplyvy z vonkajšieho prostredia s vnútorným svetom každého z nás.  K našim klientom pristupujeme individuálne, ponúkame im terapiu "šitú na mieru" na prírodnej báze, bez chémie a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, aby dosiahli stav dokonalej harmónie tela a duše.

Rýchla objednávka

captcha
Znovu načítať

Na prvú navštevu sa môžete objednať osobne, telefonicky alebo objednávkovým formulárom. Termín prvej návštevy Vám oznámime najneskôr do 24 hodín. Prvá návšteva je pre Váš ďalší kontakt s nami najdôležitejšia. Podrobnosti nájdete v sekcii "Objednajte sa".

TERRA MEDICA, Kopčianska 16, 851 01 Bratislava, Slovensko
Recepcia: +421 / 2 / 68 230 711, e-mail: info@terramedica.sk

© 2014, TERRA MEDICA. WEB DESIGN BY LEMONLAB