Rýchla rezervácia +421 / 2 / 68 230 711
Späť
Omladzovanie tváre

Omladzovanie tváre nie je najnovším výstrelkom módy ani novinkou na trhu. V skutočnosti sa v Číne praktikuje už po tisícročia. Ako funguje? Ide o stimuláciu špeciálnych bodov na tvári pomocou intradermálnych ihiel, ktoré zlepšia svalový tonus, pružnosť pokožky a eliminujú vrásky. Okrem toho zmierňujú ochabnutosť podbradku a opuchy tváre tým, že zrýchľujú metabolizmus a výrazne podporujú okysličenie pokožky. Žiaducim výsledkom je farebné zjednotenie pleti a stiahnutie pórov. Keďže sa pri tejto metóde napichávajú strategické miesta, uvoľňuje sa tým prirodzený tok telesnej energie a klient sa cíti ako znovuzrodený a celkovo v dobrej kondícii. Omladzovanie tváre je výbornou alternatívou medicínskych a chemických procedúr a veľmi účinne dokáže spomaliť procesy starnutia.

Ako to funguje?

Počet ošetrení je individuálny. Závisí od celkového zdravotného stavu, veku, rozsahu a hĺbky vrások. Zlepšenie je evidentné po prvom ošetrení, avšak výrazná zmena je viditeľná až po viacerých procedúrach. Je len na klientovi, či sa rozhodne pre kratší program, ktorý spravidla zahŕňa sériu šiestich ošetrení, alebo nás bude navštevovať pravidelne počas celého roka. Jedno ošetrenie trvá minimálne 90 minút. Predchádza mu hodinové vstupné diagnostické vyšetrenie, ktoré vylúči akékoľvek zdravotné kontraindikácie.

Bolí to?

Špeciálne intradermálne ihly, ktoré sa pri omladzovacích technikách tváre používajú, sú veľmi tenké, a preto klient vpichnutie cíti len nepatrne. Vzhľadom na to je celá procedúra skôr relaxačná ako bolestivá.

Kedy začať s omladzovaním tváre?

omladzovaním tváre je ideálne začať už okolo tridsiateho roku života, kedy sa objavia mimické vrásky, či prvé nenápadné známky ochabnutia pleti. Podstúpiť ho však môžu všetci záujemcovia, bez ohľadu na vek a pohlavie.

Cenník

Vstupné diagnostické vyšetrenie

60 min 65€

Jedno ošetrenie

od 90 min 100€

Séria šiestich ošetrení

498€
Zerezervujte si termín +421 / 2 / 68 230 711
Sledujte čím žijeme a čo nás inšpiruje.